AktualnościMiasto i region

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa: Zapowiada się rekordowa frekwencja podczas meczu z Motorem Lublin

W niedzielę 24 lipca o godz. 19.15 Włókniarz Częstochowa podejmie na Arenie zielona-energia.com obecnego lidera tabeli – drużynę Motoru Lublin. Zainteresowanie meczem jest ogromne, więc częstochowski klub spodziewa się rekordowej frekwencji.

– Już dziś z całą pewnością możemy napisać, że mecz z Motorem Lublin będzie nie tylko sportowym świętem – spotkanie pierwszej oraz drugiej drużyny w tabeli PGE Ekstraligi – ale również świętem na trybunach. We wtorkowe popołudnie przekazaliśmy do wiadomości kibiców informację, że na pięć dni przed planowanym meczem wyprzedało się ponad 8000 biletów (z czego niecały tysiąc dla gości z Lublina). W momencie pisania tego tekstu łączna liczba sprzedanych wejściówek jest znacznie wyższa – poinformował Włókniarz. 

Ci z kibiców, którzy jeszcze nie mają biletu, powinni mieć wobec tego na uwadze, by zakupić je jak najszybciej, ponieważ, zgodnie z informacjami od Włókniarza Częstochowa, bilety wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Bilety można zakupić na TEJ stronie lub w przedsprzedaży TUTAJ, a także stacjonarnie w godz. 9.00-15.00 w siedzibie klubu.

źródło: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa