AktualnościMiasto i region

W Galerii Jurajskiej odbędzie się 4. edycja wyprzedaży garażowej

W niedzielę 7 sierpnia już po raz czwarty w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędzie się wyprzedaż garażowa. Będzie można tam kupić nowe i używane rzeczy – w tym kultowy vintage, a także samemu sprzedać przedmioty, które zalegają w szafach, piwnicach, czy na strychu. Wyprzedaż prowadzona będzie w godzinach 12.00-16.00.

To prawdziwy raj dla wielbicieli staroci i rzeczy z duszą, ale także oszczędnych, którzy za grosze chcą kupić nowe lub prawie nowe rzeczy. Organizowana w Galerii Jurajskiej wyprzedaż garażowa i tym razem nie zawiedzie, gromadząc niemal 80 sprzedających z całego regionu.

– Garażówka w Jurajskiej na stałe wpisała się w kalendarium imprez w Częstochowie, udowadniając już trzykrotnie, że warto się tu wybrać w każdą pierwszą niedziele miesiąca. Doskonale znają ją już fani vintage oraz antyków. Wieść o imprezie roznosi się także pocztą pantoflową daleko poza Częstochowę – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej. 

Jak informuje Galeria Jurajska, do udziału w garażówce w roli sprzedającego wciąż można się zgłaszać. Wystarczy napisać na adres mailowy jurajska@wyprzedazgarazowa.org i krótko opisać rzeczy, które chce się sprzedawać, a także powód swojego udziału w wyprzedaży.

– Garażówka jest imprezą w pełni otwartą dla każdego, kto nie jest profesjonalnym handlowcem, czyli nie prowadzi działalności polegającej na obrocie starociami, rzeczami vintage czy antykami. Z naszej strony zapewniamy nieodpłatną przestrzeń w galerii, ale także kupujących, których z edycji na edycję jest coraz więcej – wyjaśnia Violetta Dziubin-Łuszczyk.

fot.: Galeria Jurajska