AktualnościMiasto i region

W Częstochowie powstanie nowy market OBI. Trwa już rekrutacja pracowników

Markety budowlane OBI powiększają sieć o kolejny sklep, który powstaje w Częstochowie. Będzie to drugi obiekt OBI w tym mieście. Planowana data otwarcia to II kwartał 2022 roku.

Jak informuje sieć w wysłanym do mediów komunikacie, nowy market OBI zostanie otwarty w Centrum M1 przy ulicy Kisielewskiego 8/16. Klienci znajdą tu szeroką ofertę usług i produktów do budowy, remontu, wyposażenia i dekoracji domu. Budowlany asortyment uzupełni kompleksowe Centrum Ogrodnicze OBI z pełną gamą produktów dedykowanych ogrodom, balkonom i tarasom.

Rozpoczęto już rekrutacje do nowego sklepu. Zgodnie z komunikatem, na stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy mogą liczyć doradcy klienta, pracownicy logistyki i działu kas. Wszyscy zostaną objęci systemem premiowym miesięcznym i kwartalnym oraz szerokim pakietem benefitów pracowniczych tj. prywatna opieka zdrowotna, pakiety Multisport czy dofinansowania socjalne. Łącznie OBI zatrudni 110 osób.

– Szukamy pracowników otwartych na zdobywanie wiedzy i doświadczeń w handlu. Oferujemy pełen pakiet szkoleń, dlatego pracę u nas znajdują zarówno osoby z doświadczeniem jak również dopiero rozpoczynające karierę zawodową. Stawiamy na elastyczne warunki pracy, w zamian oferując szanse rozwoju zawodowego, atrakcyjne zatrudnienie i atmosferę, którą doceniają nasi pracownicy – mówi Joanna Topolska, dyrektor HR w OBI.

fot.: Agencja Wyborcza.pl