AktualnościMiasto i region

W Częstochowie pojawi się „zimowe miasteczko”

W najbliższą sobotę i niedzielę na częstochowskie lodowisko zaprasza ,,Zimowy PGE Narodowy w Trasie”.

14 i 15 stycznia na lodowisku  przy ul. Tadeusza Boya- Żeleńskiego zawita zimowe miasteczko. Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

ROZKŁAD JAZDY:
– Poranki dla dzieci z PGE – 10:00 – 10:45; 11:00 – 11:45
Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.
– Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych – 13:00 – 13:45; 14:00 – 14:45
Warsztaty dedykowane młodzieży i dorosłym, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.
– Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 15:30 – 16:15
Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka – darmowe wejściówki do pobrania. Liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona.

SC/MOSiR