Sport

Sport

Młodzież na medal

CKS Budowlani wzbogacili się o osiem medali w zawodach lekkoatletycznych. Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 odbyły się w Kędzierzynie-Koźlu. Złoto wywalczył Maksymilian

Prowadzili, ale nie wygrali

12 września Raków Częstochowa zremisował na własnym stadionie z drużyną Lecha Poznań. Częstochowianie prowadzili 2:0, ale ostatecznie musieli się zadowolić

Park wodny już działa

Park wodny w Częstochowie w końcu rozpoczął działalność. 4 września ok. godz. 10.00 prezydent miasta Krzysztofa Matyjaszczyka oraz przedstawiciele rady

Konferencja przed otwarciem

W kompleksie częstochowskiego parku wodnego odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka. Wydarzenie miało miejsce dzień przed

Załoga Polsailing

Wraz z początkiem września dobiega końca program „Lato w Mieście – Lato pod Żaglami” realizowany w Parku Lisiniec. Równocześnie jest

I to już koniec

Raków Częstochowa kończy swoją przygodę w europejskich pucharach. Rewanżowy mecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy stał się dla częstochowskiej

Urodził się w Częstochowie, zdobył medal w Tokio

Urodzony w Częstochowie Adrian Castro zdobył srebrny medal na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio. Srebro w szermierce na wózkach w kategorii

Drużyna, która przerosła swój stadion

Raków Częstochowa wygrywa, ale nie na swoim stadionie – ten ciągle nie spełnia warunków Ekstraklasy. Ostatnio zawodnicy Rakowa pokonali belgijski