Śmiertelny wypadek w Częstochowie

Policjanci z Częstochowy pracują na miejscu wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj w Częstochowie. Niestety jedna osoba nie żyje. Droga jest zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 7.20 w Częstochowie na ulicy Aleja Marszałkowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego częstochowskiej komendy wynika, że jadący w kierunku Północy peugeot, którym podróżowały jeszcze 2 osoby, zauważył na jezdni przeszkodę. Chcąc usunąć ją z drogi, zatrzymał pojazd. W tym czasie jadący za nim 50-letni kierujący renault kangoo, najprawdopodobniej nie zauważył stojącego na drodze pojazdu i najechał na tył peugeota.

Na skutek zdarzenia 3 osoby podróżujące peugeotem trafiły do szpitala, a kierującego renault niestety nie dało się uratować. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pracują na miejscu, droga jest zablokowana. Wyznaczone zostały objazdy. Teraz śledczy z Częstochowy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii. Apelujemy o rozwagę na drodze.

SC/KMP Częstochowa