AktualnościMiasto i region

Śląska policja przeprowadza rekrutację na funkcjonariuszy. Najbliższy termin 7 marca

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach informuje, że w 2022 roku realizowane będą przyjęcia kandydatów do służby w komendach miejskich/powiatowych policji województwa śląskiego. Najbliższy termin przyjęć policjantów dla śląskiego garnizonu to 7 marca.

Zawód policjanta jest bardzo wymagający i na pewno nie jest on dla każdego. Służba w policji wymaga zaangażowania i poświęcenia. Oprócz satysfakcji, jaką przynosi, czasem też policjant musi się zmierzyć z sytuacjami trudnymi, tragicznymi czy niebezpiecznymi. Dlatego każdy kandydat na policjanta powinien przede wszystkim posiadać odpowiednie predyspozycje. Podejmij wyzwanie i zostań jednym z nas! – czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Terminy przyjęć policjantów dla garnizonu śląskiego w 2022 roku:

  • 7 marca
  • 14 czerwca
  • 2 sierpnia
  • 19 września
  • 29 grudnia

Dokumenty kandydatów do służby w częstochowskiej policji przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00 w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5, telefon 47 85 813 41. W celu złożenia dokumentacji należy się wcześniej skontaktować telefonicznie. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

źródło: KMP Częstochowa