AktualnościMiasto i region

Policjanci za jednym zamachem przechwycili ponad 7 tys. działek dilerskich i zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 22-letniego dilera, który miał w mieszkaniu ponad 7 tys. działek amfetaminy i marihuanę. Kryminalni zatrzymali również jego 30-letniego kolegę poszukiwanego 7 listami gończymi. 

W ubiegłym tygodniu w dzielnicy Trzech Wieszczy w Częstochowie kryminalni weszli do jednego z mieszkań, gdzie zastali 22-latka, posiadającego znaczne ilości narkotyków. Policjanci przechwycili ponad 7,2 tys. działek dilerskich amfetaminy i kilka działek zielonego suszu. 22-latek za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i przygotowanie do wprowadzenia ich na rynek może trafić do więzienia nawet na 12 lat. Stróże prawa wylegitymowali również przebywającego w mieszkaniu 30-latka. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany 7 listami gończymi, między innymi za rozbój, kradzież, kradzież z włamaniem, posiadanie broni bez zezwolenia i groźby. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi teraz ponad 8 lat.

źródło: KMP Częstochowa