AktualnościKulturaMiasto i region

Plebiscyt „Złota Piątka” w kinie OKF Iluzja. Wybieramy najlepsze filmy 2021 roku

Ośrodek Kultury Filmowej ,,Iluzja” zaprasza do udziału w plebiscycie na pięć najlepszych filmów pokazywanych w OKF w zeszłym roku. Głosować można do 31 stycznia.

OKF ,,Iluzja” organizuje plebiscyt na najlepsze filmy roku od lat 90. –  zawsze w styczniu. To już 29. edycja ,,Złotej Piątki”. Wybierać można spośród 151 tytułów. Ich lista dostępna jest na stronie internetowej OKF oraz w załączniku poniżej. Swoje typy można zgłaszać do 31 stycznia. W głosowaniu biorą udział wyłącznie filmy premierowe prezentowane w OKF „Iluzja” w 2021 roku. Z plebiscytu wyłączono zatem filmy krótkometrażowe, archiwalne, retransmisje oper i koncertów, cykl Wielka sztuka na ekranie oraz filmy prezentowane w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy zagłosować na swój ulubiony film. Można to zrobić, klikając TUTAJ. Uczestnicy, którzy podadzą także swoje dane (telefon bądź adres mailowy) wezmą udział w losowaniu nagród: karnetów wstępu na Złotą Piątkę, filmów DVD, wydawnictw artystycznych. Wybrane przez publiczność pięć najlepszych filmów roku będzie można zobaczyć w lutym.

źródło i fot.: UM Częstochowa/OKF Iluzja

Jeden komentarz do “Plebiscyt „Złota Piątka” w kinie OKF Iluzja. Wybieramy najlepsze filmy 2021 roku

Możliwość komentowania została wyłączona.