Od piątku utrudnienia w ruchu na ul. Wielkoborskiej i Wrzosowej
Od 1 lipca trwa wymiana nawierzchni na moście nad rowem w ul. Wielkoborskiej (dzielnica Lisiniec), rozpoczyna się też – przesunięty czasowo – remont nawierzchni ul. Wrzosowej (dzielnica Błeszno). Mogą tam wystąpić utrudnienia w ruchu.
Miejski Zarząd Dróg informuje także, że w okresie od 4 do 8 lipca w harmonogramie remontów cząstkowych są ulice Górna i Prosta, a w zakresie remontów nawierzchni „Patcherem” – ulica Kadetów.
Jeżeli chodzi o równanie dróg gruntowych kontynuowane mają być prace na ulicach: Gdańska, Toruńska, Suwalska, Wichrowa, Sudecka, Huculska, Jozafata, Przelotna, boczna od Wielkoborskiej – dojazd do ogródków działkowych, Kusocińskiego, Juranda i Szarych Szeregów.
W ramach letniego utrzymania w przyszłych tygodniu zamiatanych mechanicznie będzie blisko 40 ulic (w tym m.in. aleja Najświętszej Maryi Panny), trwać będzie także odtwarzanie oznakowania poziomego na drogach krajowych i wojewódzkich na terenie miasta (prace realizowane w godzinach 22-6).
źródło: UM Częstochowa