AktualnościMiasto i region

Myjnia dla psów w Częstochowie

W Częstochowie obok wielu myjni samochodowych powstała także myjnia dla psów. Pierwsza taka samoobsługowa myjnia powstała przy ul. Łódzkiej. Będzie czynna przez wszystkie dni w roku już od godz. 8.00. W takim specjalnym miejscu kąpieli dla czworonogów znajduje się wanna, do której prowadzą bezpieczne schody, aby nasz pupil bez problemu mógł do niej wejść. Zimą pomieszczenie będzie ogrzewane.

– Wprowadzamy psa po schodkach, zamykamy wannę i przyczepiamy pieska dedykowanymi zaczepami. Następnie wybieramy czas mycia, płacimy i przystępujemy do kąpieli. W tym celu wybieramy odpowiednie przyciski. Są one niemal identyczne, jak na myjni samochodowej – mówi Bożena Rybiałek, właścicielka samoobsługowej myjni dla psów.

– Dla wszystkich, którzy chcą upewnić się, że ich czworonożny członek rodziny będzie myty w czystych warunkach mamy bezpłatną funkcję dezynfekcji wanny – podkreśla Bożena Rybiałek.

Do wanny zmieści się każdy nasz czworonożny przyjaciel, nawet ten największy. Obok myjni dla psów znajduje się również salon groomerski, w którym pracują dwie groomerski. Jedna z nich to zdobywczyni wielu nagród na wystawach i konkursach.