AktualnościMiasto i region

Maxi Zoo otwiera nowy sklep w Częstochowie

Maxi Zoo to największa sieć sklepów dla zwierząt. 14 września będzie otwarcie nowego sklepu tej sieci w Aniołów Park w Częstochowie. Klienci będą mogli dokonać zakupów dla swoich pupili w godzinach 10:00 – 21:00. Z okazji otwarcia nowego sklepu odwiedzający Maxi Zoo w dniach 14-17 września będą mogli liczyć na rabaty od 20 do 60 proc. Do sklepu można wejść ze swoim zwierzakiem, co ułatwi wybór różnego rodzaju wyposażenia jak szelki, ubranka, transportery etc.

– Nasza ekspansja nabiera rozpędu – z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów w dogodnych lokalizacjach, w których opiekunowie zwierząt mogą szybko i bezpiecznie zrobić zakupy dla swoich pupili. W ofercie mamy ponad 8000 produktów w atrakcyjnych cenach. To przyciąga klientów, a tym samym jest motorem do dalszego rozwoju – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

– Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie zwierzętom wszystkiego, czego potrzebują, by cieszyć się dobrą formą i pełnią zdrowia. Pracownicy Maxi Zoo mają ogromną wiedzę na temat zwierząt domowych.” – dodał Wojciech Kamiński.