AktualnościKulturaMiasto i region

Już w najbliższy poniedziałek w Filharmonii spektakl „Porwanie”

W poniedziałek 25 kwietnia w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana odbędzie się spektakl PorwaniePoczątek występu zaplanowany został na godz. 19.00.

Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów. Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację! Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek! Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu! – czytamy na stronie Filharmonii Częstochowskiej.

Za reżyserię sztuki odpowiada Artur Barciś. W obsadzie znajdą się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Damian Kulec, Antoni Pawlicki, Piotr Grabowski oraz Artur Barciś. Produkcją zajął się Karol Bytner. Bilety dostępne na www.adria-art.pl oraz w Kasie Filharmonii.

źródło: Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana