AktualnościKulturaMiasto i region

Już w najbliższą niedzielę w Filharmonii spektakl „Wiesz, że wiem”

W niedzielę 13 marca w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana odbędzie się spektakl Wiesz, że wiemKomedia zagrana zostanie w tym dniu dwa razy – o godz. 16.00 oraz 19.00.

Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi. Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych. Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – czytamy na stronie Filharmonii Częstochowskiej.

Za reżyserię sztuki odpowiada Giovanny Castellanos. W obsadzie znajdą się Leszek Lichota, Ilona Wrońska, Michał Czernecki, Przemysław Sadowski oraz Agnieszka Castellanos-Pawlak. Scenografią zajął się Witek Stefaniak.

info.: Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

fot.: eBilet.pl