AktualnościMiasto i region

Danzel zagra w Galerii Jurajskiej. Szykuje się mocno taneczny koncert!

Do jego hitu „Pump It Up!” najpierw zaczęły tańczyć kluby w Europie, a później na całym świecie! Swego czasu nie było osoby, która by nie nuciłaby pod nosem „You got to pump it up! Don’t you know? Pump it up!”

Teraz ten i wiele innych przebojów będzie można usłyszeć na żywo w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Już 17 września na Bulwarach Jurajskich nad Wartą ze swoim plenerowym koncertem wystąpi tam Danzel.

Belgijski gwiazdor muzyki tanecznej, którego ostatnio można było oglądać także w programach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Sylwester Szczęścia” Telewizji Polsat, da godzinny koncert. Okazją do tego są 13. urodziny centrum handlowego.

– To będzie prawdziwy show! Na godzinę przestrzeń Bulwarów Jurajski zamieni się w taneczny klub, do którego zaproszeni są wszyscy. W czasie koncertu pojawi się zarówno największy przebój Danzela, jak również inne taneczne hity, które rozbujają Częstochowę – zapowiada Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Muzyczne show przygotowano na koniec dwudniowej urodzinowej fety Galerii Jurajskiej, która przypada na 16 i 17 września. Oprócz Danzela wśród atrakcji imprezy można znaleźć m.in. stand up Jachimek-Tremiszewski Trio, zabawę kolorami Holi, sety DJ-skie w strefie chillout’u czy zabawy w świecie Pszczółki Mai dla dzieci.

Początek koncertu zaplanowano na godz. 20.30 na Bulwarach Jurajskich przy Galerii Jurajskiej. Wstęp wolny!

źródło: Galeria Jurajska