AktualnościMiasto i region

„Brama Jury”. Ogłoszono konkurs na najciekawszą trasę rowerową po Częstochowie i regionie

Ogłoszono konkurs na zaproponowanie najciekawszego szlaku do jazdy rowerem po Częstochowie i regionie – „Brama Jury”. Konkurs kierowany jest do mieszkanek i mieszkańców naszego miasta. Udział wziąć może każda osoba fizyczna, która do 31 sierpnia prześle swoją propozycję takiej trasy. Najlepszą z nich wybierze komisja konkursowa.

Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 propozycje tras. Muszą one mieć autorski charakter; nie mogą to być trasy wcześniej publikowane na stronie ,,Brama Jury” i w aplikacji o tej samej nazwie.

Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis uwzględniający najciekawsze punkty proponowanej trasy oraz – obowiązkowo! – plik zawierający jej ślad .gpx. Można też dołączyć od 3 do 10 zdjęć z poszczególnych etapów szlaku.

Propozycje trasy należy przesyłać do 31 sierpnia tego roku na adres mejlowy kps@czestochowa.um.gov.pl, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i swój adres mejlowy. W tytule korespondencji należy wpisać –  ,,Konkurs Brama Jury”.

Najciekawsze propozycje będą uhonorowane nagrodami rzeczowymi, a także trafią na stronę ,,Brama Jury” oraz do aplikacji. O wynikach konkursu poinformuje też główny miejski portal. Konkurs organizuje Wydział Kultury, Promocji i Sportu (KPS) Urzędu Miasta. Do udziału zachęca też Stowarzyszenie Częstochowa 2020.

źródło: UM Częstochowa